Duben 2011

Rozbřesk-rozhodnutí

28. dubna 2011 v 21:52 | eliska
Tak, rozhodla jsem se aby řeč nestála že budu psát knihu rozbřesk na blog, a jelikoš tu knihu mám v realu tak ji jen opíšu každý den bude vicházet několik kapitol v jednom článku.
Tet jen představím herce kteří si zahrají v rozbřesku.


Tak a tady je samozdřejmě bella,jak vidíte má svatební šaty a to znamená že bude mít svadbu, ano bude mít svadbu a dokonce se stane i upírkou, ale to asi všichni víte protože to slibovali už dávno.

A samozdřejmě edward bellina životní láska .


A tady máme nováčka,tohle je Renesmee belina dcera jelikoš v rozbřesku Renesmee roste hrozně rychle tak tu má tři podoby, tohle je první jako maličká Renesmee.Tohle je Renesmee jako vědší holka.


A tady je Renesmeejako slečna .

A tohle jsou Calenovi celá rodina- teda apon ti tři .
Nebudu ukazovat víc herců - nebaví mě to radši se pustím do psaní kníšky a papa v dalším článku.

Krev

27. dubna 2011 v 13:08 | elík
krev
Krev - když vidíte krev co uděláte?
Já vám řeknu co uděláte ohrnete nos a děláte ksichty jak kdyby ste jedly citron s žížalou.
Ale přemíšlely ste někdy o krvy jinak-jinak
jako příklad, upíři tet samozdřejmě výte o co kráčí-tet už tet sou lidi schopni naservírovatna stůl cokoli - a ne snat? tak prostě bych se nedivila kdyby měl někdo na stole krev místo vína - samozdřějmě že né tet ale za 10-20 let, proč ne nasití tě to osobně mě krev i chutná - někomu se jistě hnusí mě se krev taky hnusila dokut jsem nezačala o krvy přemíšlet jako o čokoládě nebo jahodovím pudynku je to vlastně to stejný akorád čokoláda je víc tučná-já čokoládu teda nejím ale stejně dřýv sem ji jedla ale jsem moc tlustá tak radši nejím vůbec-ale o to se tu tet nejedná.
Představte si to: Krev jako čokoláda
Vipadají skoro slejně a kdyš krev načančáš tak taky vipadá dobře 3x zdravější 3x-pro někoho-chutnější jen trochu zahustit a někdo by si to spletl i na pohled já teda ně protože krev je lepší neš čokoláda! Ně pro každého evidentně ale skusili ste to někdy - nemyslím jako rozříznout si prst nebo něco tak myslím jako prostě kdyš se vám něco stalo já sem se omylem řízla do prstu- a to teda sakramensky pořádně a nebylo nic po ruce protože to krvácelo krev byla všude a já sem prostěvcucla tu krev, a to byste se divili jak mi lahodila díky bohu že mě to napadlo ale potom už to proště nechtělo přestat tak sem zavolala mámu a ona šla do obchodu pro ná plast stalo se to asi před měsícem a pořád tam mám jizvu, a potom sem si všimla že je krev téma týdně tak sem toho viužila aby lidi začali přemýšůlet o krvy jinak- ne jako o sajrajtu kterej má být jen vevnitř a ne venku ale jako o výnu (proty starší- teda dospělý myslím) a nebo jako o čokoládě co na tom? A je my jasný na co myslíte - Ježísi ta holka je blázen-jo asi sem blázen ale brázni mají fantazii a to já mám tak neváhejte a skusteto blázen je blázen co na tom.