Krev

27. dubna 2011 v 13:08 | elík
krev
Krev - když vidíte krev co uděláte?
Já vám řeknu co uděláte ohrnete nos a děláte ksichty jak kdyby ste jedly citron s žížalou.
Ale přemíšlely ste někdy o krvy jinak-jinak
jako příklad, upíři tet samozdřejmě výte o co kráčí-tet už tet sou lidi schopni naservírovatna stůl cokoli - a ne snat? tak prostě bych se nedivila kdyby měl někdo na stole krev místo vína - samozdřějmě že né tet ale za 10-20 let, proč ne nasití tě to osobně mě krev i chutná - někomu se jistě hnusí mě se krev taky hnusila dokut jsem nezačala o krvy přemíšlet jako o čokoládě nebo jahodovím pudynku je to vlastně to stejný akorád čokoláda je víc tučná-já čokoládu teda nejím ale stejně dřýv sem ji jedla ale jsem moc tlustá tak radši nejím vůbec-ale o to se tu tet nejedná.
Představte si to: Krev jako čokoláda
Vipadají skoro slejně a kdyš krev načančáš tak taky vipadá dobře 3x zdravější 3x-pro někoho-chutnější jen trochu zahustit a někdo by si to spletl i na pohled já teda ně protože krev je lepší neš čokoláda! Ně pro každého evidentně ale skusili ste to někdy - nemyslím jako rozříznout si prst nebo něco tak myslím jako prostě kdyš se vám něco stalo já sem se omylem řízla do prstu- a to teda sakramensky pořádně a nebylo nic po ruce protože to krvácelo krev byla všude a já sem prostěvcucla tu krev, a to byste se divili jak mi lahodila díky bohu že mě to napadlo ale potom už to proště nechtělo přestat tak sem zavolala mámu a ona šla do obchodu pro ná plast stalo se to asi před měsícem a pořád tam mám jizvu, a potom sem si všimla že je krev téma týdně tak sem toho viužila aby lidi začali přemýšůlet o krvy jinak- ne jako o sajrajtu kterej má být jen vevnitř a ne venku ale jako o výnu (proty starší- teda dospělý myslím) a nebo jako o čokoládě co na tom? A je my jasný na co myslíte - Ježísi ta holka je blázen-jo asi sem blázen ale brázni mají fantazii a to já mám tak neváhejte a skusteto blázen je blázen co na tom.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Žíznivá Žíznivá | 27. srpna 2012 v 13:29 | Reagovat

Přemýšlíš špatně. To co jsi tady napsala je zralé tak na blázinec a tvoje vyjadřování je otřesné. Buď si hodně mladá, že píšeš takové blbosti, nebo hodně retardovaná a já myslím že obojí.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama